Autor Wątek: Tylko dla aktywnych xD  (Przeczytany 966 razy)

Femme-Fatale

  • Gość
Tylko dla aktywnych xD
« dnia: Sierpień 11, 2013, 17:58:12 »
W najbliższym czasie planuje zrobić taki mały ewencik dla osób które z forum korzystają. Informacje o nim będą tylko na forum więc osoby nie czytające go będą miały peszka :-D

Pierwszy taki evencik będzie w następnym tygodniu. O dokładniejeszym czasie będe pisał później. Te evenciki mają na celu zachecenie do korzystania z forum xD. Wiadomo ktoś nie sie nie udziela to nie bedzie o nich wiedział. Eventy będą w formie gier typu chowany itp. Do tego równiesz będą to mogły być misje typu uzbierania czegoś w jak najszybszym czasie.
Bedą też wyścigi na moutach lub na piechote. I jeszcze pare innych xD
Im więcej osób będzie uczestniczyło to nagrody będą cenniejsze.

W 1 ewenciku bedzie można zdobyć kamyk exp , lapizje, i sexi boginie :P
Dodatkowo myśle że jeżeli zaproponowany system rang gildyjny sie przyjmie to dla zwyciężcy bedzie też gp.

Najbliższy event będzie miał miał forme wydropienia czegoś w liczbie 10.  Co to będzie dowiecie się w dniu eventu. Dodam że będzie miał miejsce na m1.
 
Czyli zachęcam do udziału i śledzenia forum.

Femme-Fatale

  • Gość
Odp: Tylko dla aktywnych xD
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2013, 19:09:16 »
Aham xD i jeszcze jedno :-P Jeśli macie jakieś pomysły na konkurencje do eventu to piszcie :-D może sie je wykorzysta xD

Femmek  8)

Nyaan

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: Tylko dla aktywnych xD
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2013, 10:22:03 »
Super pomysł naprawdę, tylko nie któych trzeba zachęcic do założenia konta na forum ;C
Pozdrawiam.

Femme-Fatale

  • Gość
Odp: Tylko dla aktywnych xD
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2013, 16:22:34 »
Yep. 1 evencik będzie jutro  8) w godzinach albo 14-15 , lub 21-22. Zobacze kiedy będzie więcej osób.

Będzie miał kilka etapów.
W zależności od ilości osób albo będziecie je wykonywać pojedyńczo albo po 2 osoby.
1.Podam wam co macie mi wydropić. 1 zadanie to odnalezienie mobów i drop. powiem z jakich to wylatuje
2.Odnalezienie mnie i nagroda xD PROSTE xD
Osoba która jako 1 wydropi to co będzie musiała, pisze mi na pw i daje jej wskazówke do miejsca gdzie będe.


Yep i niecodzienny widok xD dwie 70 kitrające sie przed 54 i 55 lv xD  w powiększeniu widać xD


« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2013, 16:34:59 wysłana przez Femme-Fatale »

Femme-Fatale

  • Gość
Odp: Tylko dla aktywnych xD
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2013, 11:50:14 »
Sorcia, że wczoraj nie było tego eventu... Ale wypaliła dość nieprzyjemna sprawa moim starym,  Ale obiecuje, że jak tylko będe na grze to event zostanie przeprowadzony.

Jeszcze raz sorcia.
Femmek.

Femme-Fatale

  • Gość
Odp: Tylko dla aktywnych xD
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2013, 15:51:09 »
Thx za udział xD nagrody rozdane 1 miejsce perek 2 dark xD milo spasował. Reszta niestety sie nie załapała do 1 trójki. Temat do zamknięcia

Letho

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Tylko dla aktywnych xD
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2013, 16:11:37 »
Jakbyście robili następne eventy, prosiłbym o przesunięcie na późniejsze godziny, ja jestem najwcześniej o 16:00 więc 17:00 - 18:00 brałoby udział więcej ludzi

Femme-Fatale

  • Gość
Odp: Tylko dla aktywnych xD
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 14, 2013, 16:59:59 »
Załatwi się xD

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
besterlive smallskill glassed kociarnia osw