Autor Wątek: Rankingowa Bitwa Gildii ( GRB )  (Przeczytany 940 razy)

Nyaan

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Rankingowa Bitwa Gildii ( GRB )
« dnia: Sierpień 10, 2013, 10:53:55 »
Prosimy do jutra dokończenie robienia swojej postaci Grb. 1-15 lub 16-30 Dziękuję :*

Letho

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Rankingowa Bitwa Gildii ( GRB )
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2013, 21:27:57 »
Zorganizujmy jakoś to grb bardziej bo niektórych wgl nie ma na nim, niektórzy polatają i pójdą (m.in. ja, tylko na bossa z 16-30) a niektórzy sami biją moby, a mianowicie 1 osoba xD
Trzeba powoli ogarniać

Femme-Fatale

  • Gość
Odp: Rankingowa Bitwa Gildii ( GRB )
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2013, 21:33:06 »
Too że ktoś sam bije moby to o mnie ? o_O
 Ja tak robie bo sojusz uznaje tylko na pvp. Nie umiem biegać w soju żeby bić moby. Taki dziwny kaprys mam... Co ja moge poradzić?
A żeby ogarniać... To hmmm ts by sie przydał. I zamiast marnowania czasu na pisanie na czacie można godać ;-). Myśle że by było łatwiej xD
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2013, 21:35:03 wysłana przez Femme-Fatale »

Letho

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Rankingowa Bitwa Gildii ( GRB )
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2013, 22:57:02 »
Nie martw sie, nauczymy cie wkońcu czegoś xd, ja mikrofonu nie mam więc moge tylko słuchać jakby co

Femme-Fatale

  • Gość
Odp: Rankingowa Bitwa Gildii ( GRB )
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 13, 2013, 07:39:58 »
Wy mnie  ??? Raczej mało możliwe xD To że na grb wole biegać bez soja sie nie zmieni w innych gildiach rozdzielałem ludzi i po zabicu bosów wyłączałem czat. Ale aż taki chamski tu nie bede xD Nnajważniejsze jest żeby każdy bił gdzie bedzie przydzielony. Na 1-15 wiadomo 15 lv i 2 , 3 wyższe lv, na 20-30. Wiadomo 30 xD 2 wyższe 1 na piratów 2 na reszte mobów.  A 1-70.... No narqzie leży by Scotty i Mika muszą zabić bosy wiec jest tam pusto... A ja wole bić ;D na innych przedziałach niż tu po 1 mobie. Wbije 60 to już bede tu zostawał. :D

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
besterlive rlrpg osw klubbeardedcollie kociarnia