Autor Wątek: Postanowiliśmy rozpocząć rekrutacjia na oficera gildii /zbieracza soja na grb  (Przeczytany 1222 razy)

Nyaan

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Witamy!
Oficerka Gildii szuka kolejnego lidera gildii do pomocy.(Zbieranie sojuszu na grb,pomoc innym graczą z gildii)

A o to miejsce rekrutacji:
1)Tu należy napisać aplikacjie publiczną czyli odpowiedziec na następujące pytania.
1) Czemu uważasz,że jesteś odpowiednią osobą na bycię liderem gildii , zbieranie soja.
2)Co Ciebie skłoniło do bycia naszym liderem gildii .
3)Podaj swoje wady i zalety.
4)Podaj swój nick i klase i lvl.
5)Dlaczego mamy Ciebie przyjąć na lidera gildii.
Powodzenia !! I życzmy udanej zabawy :)

Femme-Fatale

  • Gość
Odp: Postanowiliśmy rozpocząć rekrutacjia na oficera gildii /zbieracza soja na grb
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2013, 19:42:27 »
Łoj 0 chętnych xD

Ja mógłbym się tego podjąć. Tylko po co te pytania xD aź musze pomyśleć :p
1.hmm.... Może dlatego że tą funkcje już pełniłem w kilku gildiach i jeszcze nikt nie narzekał. Hm.. no jeszcze staram się organizować wypady gildyjne na lajty i za jakiś czas na bosy (an.lf.cr itp)
2. To że szukacie takiej osoby xD
3. Już sie z grubsza opisywałem. A tak jeszcze.... Staram sie być pomocny, jestem troche szurnięty, pewny siebie i chyba miły :p Wiecej sam o sb powiedzieć nie umiem xD
4. Ech.. To chyba każdy wie :D hun 54 (bez planów levelowania wiec troche czasu mam)
5. Bo ja tak mówie :p

co do grb... To moge zbierać i układać soja ale przez jakiś czas tylko bym układał i sam na grb bym nie bił. Dosyć krucho z goldem mam i ledwo mi na conti starcza....

Mika

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Postanowiliśmy rozpocząć rekrutacjia na oficera gildii /zbieracza soja na grb
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2013, 20:03:04 »
Za dużo pytań jak na mój umysł, ale dobrze się składa, bo nie jestem tu w celu odpisania na nie *.*
Dobra. Rozpoczynam tworzenie słynnej Ściany Tekstu.
Zauważyłam, że w gildii znajduje się wiele osób wyznaczonych do bycia oficerami, jednak moje pytanie brzmi: Czy owe osoby, które otrzymały daną posadę spełniają określone warunki bycia na tym stanowisku? Zbyt duża ilość osób prowadzących gildie z czasem może stać się kłopotem, nie tylko dla innych graczy, ale ich samych. Czy nie lepszym sposobem byłoby wyznaczenie któregoś z obecnych oficerów do tej roboty? Nie widzę potrzeby kolejnej rekrutacji.
Byłam w kilku gildiach na takiej posadzie i nikt na mnie raczej nie narzekał ;P Zawsze miałam spore poparcie wśród innych osób tworzących gildie, ale oficerów było max 4 i każdy miał swoje określone zajęcie. Po części domyślam się, że większość osób otrzymuje oficera po tak zwanej "znajomości" w czym oczywiście nie ma niczego złego, w zależności czy dana osoba kwalifikuje się do tej posady i potrafi zarządzać prawidłowo gildią. Nie potrzebuje oficera, żeby pomagać innym, jak i do tego by zgłosić się do pomocy. Po powrocie z wyjazdu mogę osobiście zajmować się zbieraniem osób na GRB. Jestem osobą sumienną i staram się nie opuszczać niedzielnej bitwy, może że nie mam akurat wyboru, albo coś muszę załatwić w tym czasie. Hyhy.
To tyle z mojej strony.
Wodorostowy pierniczek niech was opatrzy w swych modlitwach.
Kiedy łapie mnie zapał do pracy, siadam cichutko w kąciku ....... i czekam aż odejdzie *.*

Femme-Fatale

  • Gość
Odp: Postanowiliśmy rozpocząć rekrutacjia na oficera gildii /zbieracza soja na grb
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2013, 20:18:32 »
Yhmm...  Mika chyba w każdej nowo powstałej gildi jest troszkę za dużo oficerki. Ale dobrze że taki temat jest bo dzieki niemu można poznać chciaż troche osoby które tą funkcje mogą pełnoć. Dobrze by było gdyby obecna oficerka sb tutaj odpowiedziała na te pytania.  Potem jak już gildia pozna ich z teori i praktyki by się wybrało 3,4 osoby najbardziej kompetentne. Na razie to trudno stwierdzić.

Sry za błedy ale mam w hu... Mulący telefon xD

Mika

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Postanowiliśmy rozpocząć rekrutacjia na oficera gildii /zbieracza soja na grb
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2013, 20:20:49 »
Ja to doskonale rozumiem, a wyraziłam jedynie swoją opinię.
Cyprianie ;>
Kiedy łapie mnie zapał do pracy, siadam cichutko w kąciku ....... i czekam aż odejdzie *.*

Nyaan

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: Postanowiliśmy rozpocząć rekrutacjia na oficera gildii /zbieracza soja na grb
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2013, 10:30:24 »
Spokojnie , widzę,że paru oficerów nie wykonuję swoich obowiązków.Nie którzy oficerowie nie założyli konta na forum -,- Dziękuje :)
Miłej Gry !

Letho

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Postanowiliśmy rozpocząć rekrutacjia na oficera gildii /zbieracza soja na grb
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 11, 2013, 18:17:03 »
Dobra, ja też się odważe  :P

1. Chciałbym po prostu spróbować, możecie mnie wziąć na tak zwany "okres próbny" ;d. Zawsze chciałem mieć głupią 2 rangę a nigdy nie dostąpiłem tego zaszczytu xD
2. Wyżej pisałem
3. Jestem pomocny dla ludzi, którzy zrobili coś dla gildii, więc chyba można na mnie polegać, w miare ogarnięty, chociaż czasem nawet ja potrzebuje pomocy xd, chyba cierpliwy, ale zdarzają się ludzie którzy każdego zdenerwują spamem albo czymś -,- Pomimo roku czasu spędzonego w tej grze nie tracę nadziei, że "kiedyś" wbije max lvl - czyli jestem naiwny
4. Moja postać, na której spędzam najwięcej czasu to Letho322, pogan 53 lv
5. Dacie mi szanse na oficerka to wykorzystam ją najlepiej jak potrafię  :P, myślę, że dałbym sb radę  :P

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
animeozywiolach osw besterlive klubbeardedcollie smallskill